Wisła noclegi w Willi Retro
Wisła noclegi w Kalinie

Noclegi w Wiśle

Wspaniała i stylowo urządzona Willa Retro

Noclegi w Wisle - zapraszamy do Willi Retro
Pensjonat położony jest w urokliwej dzielnicy Wisły - Nowa Osada, oddalonej od centrum miasta zaledwie o 3 km. Z Willi Retro blisko jest do lasu, ścieżek rowerowych, szlaków spacerowych i turystycznych. Zimową atrakcją są pobliskie wyciągi narciarskie oraz odległa o 1,5 km skocznia im. Adama Małysza w Wiśle Malince.
Wnętrza Willi Retro są urządzone stylowo i przytulnie, uroku nadają im drewniane, woskowane meble oraz bibeloty i elementy dekoracyjne nawiązujące do stylu retro.
Posiadamy przestronne pokoje 2,3 i 4 osobowe z łazienkami i balkonami. Do dyspozycji gości jest również nowoczesna kuchnia znakomicie wyposażona. Nasi goście wieczory mogą miło spędzić w pokoju kominkowym przy grach lub oglądając DVD. Za domem znajduje się zabudowana altanka, w której można grillować nawet w pochmurne dni.
Gościom zapewniamy ogrodzony parking, na którym można bezpiecznie zostawić samochody.
Więcej na: www.willaretro.pl

Pokoje Gościnne Kalina

Pensjonat Kalina zimą
Dom usytuowany jest w centrum Wisły, 3 min. od dworca PKS i PKP. Oferujemy pokoje 2, 3, 4, osobowe dla 24 osób z niezależnym wejściem do budynku dla turystów.
Do dyspozycji gości jest hol z telewizorem oraz w pełni wyposażony aneks kuchenny. W ogrodzie znajduje się altanka i kominek do grillowania oraz huśtawka. Zapewniamy ogrodzone miejsce do parkowania.
W sąsiedztwie:
  • jadalnia serwująca smaczne domowe posiłki,
  • za ogrodem rzeka Wisła z wydzielonym miejscem do plażowania,
  • 7 min. stąd Hotel Gołębiewski z kompleksem basenów "Tropikana" (zjeżdżalnie, sauny, komnata solna),
  • 7 min. stąd rynek i amfiteatr, gdzie w każdy letni weekend odbywają się imprezy folklorystyczne, rozrywkowe, sportowe.
Więcej na: www.kalina.wisla.pl
2008 - 2019 © Wisła noclegi
designed by marcol.art.pl